Ставки на кіберспорт Україна

Ставки на кіберспорт Україна

Сьогодні швидкими темпами набирає обертів розвиток кіберспортивних змагань. Коли розмова заходить за спорт, то тут навряд чи спаде на думку змагання через комп’ютер. Проте ставки на кіберспорт доступні майже на кожному веб-ресурсі букмекерських компаній України.

Велика кількість гравців мають бажання отримувати гроші від цих турнірів. Ця сфера саме для тих, хто бажає заробляти змагаючись в комп’ютерних іграх, але не мають можливості чи бажання брати участь в таких.

Особливості ставок на кіберспорт

Все більше людей проявляють інтерес до кіберспорту. До перегляду міжнародних турнірів долучаються мільйони людей з різних кутків світу. Призові місця змагань передбачають винагороду у розмірі мільйонів доларів.

Якщо гравець має бажання долучитися до парі, він має виконати алгоритм дій щодо того, як правильно робити ставки на кіберспорт. Організатори ставок постійно працюють над тим, щоб надати клієнту більше можливості в обранні подій даного змагання.

Серед компаній, що пропонують свої послуги є як легальні, так і нелегальні. Основною перевагою букмекерських контор, які мають ліцензію та ведуть діяльність з дотриманням вимог чинного законодавства – надійність. Гравці, які внесли депозити на рахунок або бажають вивести виграші з контор, що не визнають закон, часто стикаються з проблемами. Вони полягають у відсутності можливості здійснити транзакції по рахунку.

Є можливість ставки на кіберспорт скачати на гаджет, що підтримує платформу IOS чи Андроїд. Це дозволяє брати участь у парі незалежно від місця перебування. Завантажити застосунок можливо в офіційному інтернет-магазині телефону або Ipad. Ця функція є безплатною.

Серед основних різновидів ставок на кіберспортивні ігри можна виділити наступні:

 • аутрайт – група ставок на змагання, які здійснюються до його старту;
 • live-ставки. Вони характеризуються укладення парі в момент турніру;
 • на результат події. Має схожу систему зі звичайними ставками на спорт;
 • ставка з форою – парі в якому одній з команд/учаснику надається числова перевага за кількістю балів;
 • ставки на тотал. Такі ставки характеризують число зіграних раундів чи матчів.

Як правильно зробити ставку на кіберспорт в Україні?

Щоб взяти участь у здійсненні ставок, учасник має виконати певні дії на платформі букмекерської компанії. Вони можуть різнитися функціональним зображенням, проте алгоритм виконання тотожний для кожного сайту.

Назва діїХарактеристика
Крок 1Обрання БКВибирати слід БК, яка має ліцензію на здійснення діяльності у сфері азартних ігор та належить до списку надійних компаній. Рекомендується переглянути ставки на кіберспорт відгуки
Крок 2РеєстраціяВведення даних, які пропонує система та підтвердження їх правдивості для активації кабінету
Крок 3Внесення депозитуДія виконується за допомогою платіжної системи, яка є найбільш зручною
Крок 4Отримання бонусуМайже кожен організатор ставок надає новим клієнтам бонуси. Отримати їх можна після поповнення рахунку
Крок 5Обрання змаганняУ розділі кіберспортивних змагань обрати цікаві турніри
Крок 6Здійснення ставкиОбрати деталі ставки за власним баченням подій або використовуючи прогнози на кіберспорт. Вказати розмір ставки на змагання

Внесення ставки в кіберспорті скінами

Скіни – предмети гри, які є аксесуарами гравця. Це може бути ніж, автомат, пістолет та інша зброя. Учасники змагань можуть звернутися до організатора парі щодо купівлі-продажу скінів. Деякі з букмекерських контор готові приймати депозит у вигляді цих внутрішніх предметів.

Перш ніж здійснити обмін скінів на гроші клієнту варто переглянути ставки на кіберспорт відгуки щодо БК. Багато сайтів, що пропонують такі дії займаються шахрайською діяльністю. Не кожна легалізована компанія бере ставку у вигляді предметів гри.

Якщо все ж букмекерська компанія дозволяє обміняти предмет персонажа, то гравець має виконати такі дії:

 • обрати гру та зобразити деталі прогнозованих подій;
 • оцінити показники скіну;
 • виконати ставку за допомогою предмета або конвертувати його вартість у валюту, яка приймається платформою..

Як здійснити ставку на кіберспорт без паспорта

Деякі гравці проявляють обережність щодо надання паспортних даних беттінг-операторам під час реєстрації. Адже більша кількість букмекерів для внесення розміру депозиту вимагають надання паспорту. Враховуючи це гравці здійснюють реєстрацію на офшорних сайтах, на яких не потребується внесення документів, що підтверджують особистість.

Реєстрації на нелегальних веб-ресурсах букмекерських контор займає менше часу. Клієнту потрібно лише ввести ім’я, прізвище, мобільний номер та вигадати пароль. Після цього відкривається доступ до рахунка, а отже і до можливості участі у парі на гроші.

Недоліком ставки на кіберспорт без паспорта є наступні показники:

 1. сайти в будь-який час можуть припинити свою діяльність. Тобто немає жодних гарантій що учасник отримає свої гроші назад;
 2. при виводі виграшу гравцеві доведеться надати документи, що підтверджують особистість. інакше процедура здійснена не буде;
 3. якщо гравець здійснив ставку в декількох компаніях на протилежний результат, отримати винагороду з офшорної контори отримати проблемно. Це зумовлено тим, що підтвердити дані про гравця важче, через відсутність такої інформації в обліковому записі.

Допомога у здійснення ставок відповідно до прогнозів на кіберспорт

Новачки, яким до душі комп’ютерні змагання не завжди можуть визначитися з перебігом подій та правильним обранням ставки. Для цього вони можуть скористатися прогнозами експертів. Але і такі передбачення за результатами гри не завжди відповідають дійсності.

Помилки можуть робити навіть аналітики, адже весь процес все одно залежить від гравця. І навіть одна подія може змінити сюжет гри в цілому. Прогнози дають змогу учаснику підстраховувати своє бачення щодо результатів гри. Проте, краще здійснювати ставки на кіберспорт за власними міркуваннями.

Оскільки цей вид спорту є відносно недавнім, деякі з експертів не зовсім правильно можуть проаналізувати систему цієї гри. Некоректне бачення може привести учасника до програшу.

Кращі компанії по ставках на кіберспорт за відгуками клієнтів

За відгуками гравців до числа найкращих кібербукмекерів, які доступні гравцям України, належать наступні компанії:

 • 1 xBet. Контора пропонує гравцям здійснювати ставки по кіберзмаганнях за умовами, які передбачені для звичайних турнірів;
 • com – першими розпочали приймати ставки за згаданим турніром. Доступні ставки лише на знамениті ігри;
 • bet. Компанія, що спеціалізується здебільшого на кіберіграх;
 • bet – відзначається широкою лінією подій, високими коефіцієнтами та низькою маржею;
 • PariMatch – провідний букмекер, який активно розвиває кібернапрямок.

Здійснення ставок на кіберспорт при скачуванні додатку

Для клієнтів, які надають перевагу використанню електроніки на базі Android та IOS букмекерами створені мобільні застосунки та програми. Брати участь у ставках на кіберспорт можливо після завантаження додатку.

Серед числа популярних ліцензованих застосунків від букмекерів, що доступні для Android, Apple, Ipad та використовуючи мобільну версію, наступні:

 1. Bet365. Має одну з найбільших за чисельністю аудиторій та працює на ринку проведення тоталізаторів понад 20 років.
 2. Betway. Розвиває кіберспорт на онлайн-платформі. Був спонсором декількох спортивних команд професійного рівня.
 3. EGB. Основне направлення – кіберспортивні змагання.

Узагальнена інформація щодо здійснення ставок на кіберспорт

Для взяття участі у парі по кіберспорту головною задачею для гравця є обрання надійного букмекера. Здійснювати ставки можливо пройшовши реєстрація на веб-ресурсі, верифікація даних та внесення депозиту на рахунок. Брати участь у парі можна за допомогою ПК, через гаджети Android та IOS, завантаживши відповідний додаток.

Щоб правильно визначити результат подій можна використати прогнози на кіберспорт. Їх зіставленням займаються аналітики веб-порталу або професійні компанії. В залежності від обрання експерта, який спроектує перебіг подій, є можливість отримати безплатну інформацію або сплативши кошти каперам.

Вносити кошти за участь у парі можна з депозитного рахунку гравця. Крім цього організатори тоталізаторів надають можливість здійснювати ставки на кіберспорт скінами. Це можливе за допомогою обміну предметів гри на гроші.