Ставки на теніс

Ставки на теніс

Змагання з тенісу посідає третє місце в рейтингу загальновизнаних спортивних ігор після футболу та хокею. Участь у парі приймають не лише капери, а й новачки букмекерських контор. Другі частіше використовують прогноз на теніс для здійснення ставки. Досвідчені ж перевагу надають стратегіям.

Ключові моменти

Перевагою цього виду змагання є можливість здійснювати ставки майже безперервно. Це зумовлене постійним сезоном турнірів по всьому світу. Як і в інших видах спорту, від значущості турніру залежать винагороди за правильний вибір.

Організатори тоталізаторів займаються відкриттям нових ринків, щоб зацікавлювати своїх постійних клієнтів. Для новачків це дає можливість обрати гру з-поміж запропонованих, в якій ставки на теніс коефіцієнти та лінії будуть більш відповідними. Велика кількість гравців обирає лайв-ставки для тенісу. Хід подій в цьому виді спорту може змінюватися різко та кардинально, це дає змогу здійснити ще більше парі.

Ставки на турніри з тенісу мають як переваги, так і недоліки. До негативних моментів можна віднести:

 1. Перебіг подій залежить від погодних умов. Не всі турніри проводяться в приміщеннях або закритих стадіонах.
 2. Немає чітких границь щодо часу проведення змагання. Деякі з них тривають занадто довго
 3. Якщо учасник отримав травму, це напряму відпечатається на парі. В той час як у командних іграх є можливість заміни гравців.

Число фактів, що підтверджують переваги значно більше. Основні з них наступні:

 1. Регулярність проведення турнірів.
 2. Велика кількість інформація для проведення аналізу.
 3. Аналіз одного гравця здійснювати легше, ніж оцінювати командний показник.
 4. Букмекерські компанії пропонують широкий вибір подій.

Серед бетторів ходить міркування, що передбачити результат цього виду змагання значно простіше, аніж результат спорту, що полягає у командній грі. Але це не виключає того факту, що виграти парі допоможуть лише правильно обрані ставки на теніс стратегія.

Більша кількість букмекерів проводять лайв-турніри лише по іграх, які мають попит. До них відносяться такі:

 • Вімблдонський турнір;
 • турніри Великого шлему (проводяться в Австралії та Франції);
 • турніри Міжнародної федерації Тенісу;
 • олімпіади Асоціації тенісистів-професіоналів;
 • відкритий чемпіонат США.

Менше організаторів тоталізаторів відкривають доступ до ставок в юніорських змаганнях та міжнародних.

Які вирізняють види ставок на теніс за стратегіями

Перш ніж обрати одну зі стратегій, новим учасникам парі краще знайомитися з тонкощами гри. Не рекомендовано для початку ставити великі суми. Парі на подію у тенісі відрізняється від ставки, яка передбачає командне змагання. Організатори парі пропонують широку лінійку подій матчу. Найбільш поширені з них показані в таблиці.

Найменування ставкиВідомості
Фаворитполягає в обранні переможця у турнірі
Тоталпропонується до обрання загальну кількість балів як у сетах та геймах, так і за результатом всієї гри
На ейсв основі ставки лежить кількість подач, при яких один гравець подає, а другий не встигає торкнутися його. М’яч при цьому має попасти у квадрат
Подвійні помилкиобирається число таких, коли гравець двічі підряд робить подачу невірно
Ставки на теніс фораставка зображує різницю сетів або геймів, що зумовлює перевагу одного гравця над іншим
На перший балобирається фаворит, який першим заробить бал
40 на 40за її умовами рахунок досягне позначки 40:40. Проте різниця для перемоги має бути у 2 бали

Такі ставки мають найбільший попит та доступні навіть новим гравцям. Існують й інші, але користуватися ними краще вивчивши ази та маючи гарний досвід.

Детальніше про попит ставок на теніс за форою

Серед беттерів має попит укладення парі на фору. Вона полягає в обранні кількості балів, сетів або геймів, на які один гравець виграє другого. Ставки на теніс за форою поділяються на наступні види:

 • негативна. Розрахована на те, що один гравець обіграє противника з запасом по обраному показнику (сет/ бал/ гейм);
 • позитивна. Ставка буде виграшною, якщо гравець програє на кількість балів, яка менше за поставлене значення фори або дорівнює їй;
 • нульова. Клієнт обирає переможця, проте кількість геймів обох гравців буде однаковою.

В залежності від показника є дробові та цілісні фори.

До особливості таких ставок відноситься події, які ускладнюють процес передбачення гри. До цього можна віднести факт того, що не завжди переможець набирає більше геймів. Друга особливість полягає у кількості геймів. Їх показник досягає десятків. Це дає змогу розширити лінійку ставок.

Обрання в ставках на теніс коефіцієнту

Коефіцієнт – вірогідність певної події, яка виражена у числовому значенні. Для розрахунку цього показника аналітики букмекерських компаній беруть до розрахунку середньозважені дані щодо попередніх турнірів гравців за певний проміжок часу. Чим більший цей показник, тим краще він зображує високий рейтинг тенісиста.

Багато учасників парі не надають гідного значення коефіцієнту. А дарма. Деякі з БК завищують це число, завдяки високій маржі. В результаті, підвищення коефіцієнту навіть на 0,5% дуже позначиться на доходах за місяць чи рік. Ставки на теніс відгуки допоможуть знайти організаторів тоталізаторів, коефіцієнти яких є вигідними та не завищеними штучно.

Зазвичай, гравці, які мають великий досвід у беттінгу обирають події, коефіцієнт яких знаходиться в межах від 1.60-2.50. Новим учасникам парі краще для початку зрозуміти принцип здійснення кожного виду ставки. Адже від коефіцієнта залежить не лише сума виграшу, а й значення програшу. Для цього рекомендовано обирати події, з коефіцієнтом від 1.10-1.30. З підвищенням досвіду можна обирати вищі числові значення.

Ставки на теніс які виграють

Відразу слід зазначити що немає стовідсоткової гарантії, що певна стратегія виграє у парі. Навіть досвідчені капери не впевнені в тому, що ставка зіграє. Проте зробити для цього все можливе треба.

Насамперед треба оцінити можливості гравців. Можна провести паралель між власними роздумами та думкою експертами. Це дасть змогу впевнитися у тому, що клієнт нічого не упустив. Ставки на теніс стратегія має бути обрана за виділеними перевагами. Взяти участь у парі з перевіреною БК. Віддати перевагу високим коефіцієнтам на подію.

Безпечні ставки на теніс за відгуками клієнтів

На просторах інтернету є багато шахрайських контор, які пропонують свої послуги клієнтам. Проте обрати компанію, яка гарантуватиме надійність можна. Для цього учасник має перевіряти наявність ліцензій та переглянути відгуки беттерів. Сьогодні ставки на теніс доступні серед наступних визнаних компаній:

 • Parimatch;
 • Bet365;
 • 1xBet.

Як складається прогноз на тенісне змагання

Клієнти букмекерських організацій мають змогу ознайомитися с прогнозами, що складають аналітики компанії. До показників, що беруть до уваги відносяться як якості гравця, так й місце проведення змагання.

Здебільшого експерти проводять аналіз останніх декількох ігор. Цього буде достатньо для того, щоб оцінити реальну форму учасника турніру. Відводиться увага часу останніх матчів. Звертається увага на стиль гри суперників. Велике значення має кількість помилкових подач. Не менш важливим є покриття майданчика для змагання.

Ставки на теніс коефіцієнти гри мають менший показник, якщо всі прогнози вказують на очевидний результат. Тобто, обирати для більших виграшів слід такі змагання, прогнози на які відрізняються один від одного.

Головне про здійснення ставок в тенісі

Прематчі не завжди гарна ідея для таких змагань. Побачивши початок гри можна більш точно оцінити результат. Тому більше гравців використовують лайви. Серед тактик, що мають найбільший попит є ставки на теніс фора, на фаворита та тотал. Кожна з них має свої переваги та ризики.

Розрахувати потенціал окремого суперника простіше, ніж аналізували всю команду.

Немає безпрограшної стратегії ставки на теніс як виграти. Проте оцінивши форму гравця, сильні та слабкі місця, обрати виграшні події можна.

Прогноз на теніс завжди мав попит серед новачків. Він дозволить переглянути думку експертів щодо позитивних та негативних показників гравців. Деякі клієнти просто користуються цим прогнозом. Інші складуть комбінацію подій враховуючи дані прогнозистів, з використанням власних стратегій та поглядів.