Ставки на волейбол Україна

Ставки на волейбол Україна

Командна гра волейбол має попит не лише у шкільних та вищих навчальних закладах, але і серед бетторів. Цей вид спорту входить до п’ятірки змагань, що мають найбільший попит серед клієнтів букмекерських компаній. Більші виграші учасник може отримати здійснюючи ставки на волейбол в лайві. Також можна укласти парі в режимі Prematch.

Особливості ставок на волейбол в Україні

Якщо в більшості спортивних змагань перевага віддається здійсненням ставок до початку гри, то в волейболі все навпаки. Адже в процесі гри, де рахунок може різнитися не в один бал, легше прогнозувати результат турніру.

Новачкам, які бажають долучитися до live-ставок для початку треба переглянути усі тонкощі ставок на спорт волейбол. Не меншу увагу слід приділити обранню стратегії. Для цього потрібно детально проаналізувати поведінку, переваги та слабкі місця кожної команди.

Якщо обрана гравцем найбільш ходова тактика не зіграла, може спрацювати стратегія ставок на волейбол від професіоналів. Серед найбільш популярних змагань, що пропонують клієнтам букмекерські контори наступні:

 • Олімпійські ігри;
 • Кубок світу;
 • Всесвітній кубок чемпіонів;
 • Ліга Націй;
 • Чемпіонат Європи;
 • Євроліга;
 • Чемпіонат світу.

Також можна здійснити ставки на менш значущі змагання. Проте варто пам’ятати, що коефіцієнти та виграші більші для ігор, які мають більший попит.

До моменту внесення коштів на участь у парі беттори мають визначитися на підставі чого буде обрано результат парі. Це можуть бути прогнози на матчі волейбол Україна або власний систематичний аналіз.

Тонкощі в ставках на спорт по волейболу

Перед тим, як укладати парі учасник має ознайомитися з тонкощами гри. Адже ці фактори можуть зіграти вирішальну гру в стратегії команди.

Показник особливості гриХарактеристика
Кількість сетівЇх число, в залежності від формату турніру, може досягати 3 або 5 партій. На прикладі це означає, що команда може побудувати тактику, згідно з якою один матч нею буде програний спеціально. Такі дії допоможуть гравцям команди відпочити та набратися сил перед вирішальним сетом
Відсутність ставки на “нічию”При грі у 3 сети команда має виграти 2 партій, відповідно у 5 сетів – 3. Якщо під час турніру команди набрали рахунок 1:1 або 2:2, третя чи п’ята партія проводяться до набрання 15 балів.
Різниця в балахУ звичайному сеті перемога дістається тій команді, яка набрала 25 балів. Проте головною умовою є перевага у 2 бали. Тобто перемога з рахунками в 24:25 або 14:15 неможлива. Турнір буде продовжуватися до тих пір, поки одна команда не випередить іншу на 2 бали

Основні принципи ставок на волейбол в лайві

Перевагами лайв-ставок є можливість вибрати подію під час перегляду турніру, оцінивши можливості кожної команди. Оскільки трапляються події, що впливають на гру, є ймовірність зміни результату в цілому. Живі ставки дозволяють вносити корективи до парі.

Коефіцієнт ставки в цьому форматі непостійний. Це пов’язано з перебігом подій у турнірах. Аналітики БК постійно контролюють цей процес.

Ставки на волейбол Україна в live-режимі пропонують такі ж умови що і для Prematch. Але зробивши ставку попередньо, якщо подія не зіграла гравець втрачає свої кошти. Під час лайву, якщо одна подія не зіграла в першому матчі, є можливість відіграти гроші. Для цього необхідно повторно здійснити ставку, яка в наступному сеті матиме коефіцієнт ще більший.

Категорії турнірів кожного букмекера відрізняються один від одного. Деякі пропонують участь лише у знаменитих змаганнях, інші дозволяють здійснювати ставки на товариські матчі та інші. Основні категорії турнірів перераховані нижче:

 • міжнародного рівня;
 • національного значення;
 • чемпіонати світу між жінками/чоловіками/командами;
 • товариські змагання;
 • турніри з пляжного волейболу.

Ставки на пляжний волейбол за відгуками гравців

Змагання з волейболу, що проходять на пляжах не мають надто широкого попиту серед беккерів. Це зумовлено тим, що не всі букмекерські контори можуть запропонувати такі лайви. Такі турніри дають змогу відчути азарт гри, яка проходить у неформальній атмосфері та приваблює засмаглими тілами спортсменів.

Такий тип змагання дозволяє здійснювати ставки на волейбол Україна на тих самих умовах, що доступні для звичайних турнірів. Проте стратегії по вибору події відрізняються.

Матч з пляжного волейболу передбачає гру 2 команд, кожна з якої має по 2 гравці. Тобто всього участь беруть 4 особи. Вплинути на вибір стратегії може ріст гравця, травмування у змаганнях, погодні умови, взаємодія партнерів. Слід звернути увагу на кількість змагань, в який гравці приймали учать до турніру. Адже пляжний волейбол проходить швидше, ніж звичайна гра, тому турнірів може бути декілька на день.

Якщо клієнт не певен, що має бажання долучитися до таких ставок, він може переглянути ставки на пляжний волейбол відгуки. Зазвичай самі коментарі розповідають про якість гри, позитивні та негативні моменти. Проте багато з учасників рекомендують участь у парі такого типу.

Ставки на волейбол та стратегії щодо їх здійснення

Правильно обрана стратегія – головний залог успіху. Серед них доступні такі:

 1. На перемогу команди. Суть такої стратегії передбачувана. За результатом гри перемогу отримує лише одна команда. Варто лише обрати фаворита.
 2. На аутсайдера. Вибрати слід ту команду, яка програє змагання. Високі коефіцієнти такої ставки можна отримати тоді, коли команди зіграли нічию у двох або чотирьох матчах.
 3. На переможця по сетах. Тут клієнту доведеться обирати команду, що отримає перемогу в партії. Коефіцієнт зростає з кожним сетом.
 4. На тотал більше або менше. Під час участі у такому парі гравець має обрати число, яке являтиметься сумою усіх голів турніру. Тобто, якщо він обирає показник “більше 150”, то мається на увазі, що загальне число балів двох команд перевищить цей показник.

Додаткові стратегії в ставках на волейбол від професіоналів

Досвідчені беттори використовують додаткову тактику під час укладенні парі. На власному досвіді професіонали цієї галузі склали декілька комбінацій, які можуть принести успіх. Вони пропонують окремі ставки на волейбол стратегії, які вважаються успішними, а саме:

 1. Волейбольний коридор. Це здійснення двох ставок, що робляться у різних компаніях, на тотал більше та менше, що взаємно виключають значення одна одної. Тобто, якщо в одній БК ставка виконана на тотал “більше 150”, а на іншій “менше 160”, значення від 150 до 160 і є цим виграшним коридором. Можуть зіграти два парі.
 2. Принцип догону. За її умовами, якщо ставка в першому сеті програла, то на другий сет має бути здійснена ставка з більшим коефіцієнтом. Так виконується до моменту відігравання коштів та отримання прибутку.
 3. Перемога аутсайдера. Виконується тоді, коли значущі гравці команди фаворита покидають гру через травми.

Прогнози по матчах з волейболу для України

Експерти організаторів тоталізатору постійно працюють над створенням прогнозів по турнірах. Вони доступні до перегляду у безплатному режимі. Наявні сервіси, які займаються розробкою прогнозу за грошову винагороду. Деякі гравці відзначають, що прогнозисти – це любителі, а капери – професіонали.

Серед кращих каперів на змагання з волейболу, доступних в Україні можна відзначити:

 • Діяльність розпочата у 2015 році на платній основі;
 • Існує з 2013 року. Доступні платні та безплатні прогнози.

Гравцям, які бажають виконувати ставки у волейболі, але мають певні сумніви, перш ніж звертатися до платних каперів краще спробувати власну стратегію. Для цього можна використати невелику суму. Стратегія ставок на волейбол від професіоналів стане в поміч при виборі умов парі.

Головне про ставки по волейболу для України

Сьогодні перевага надається здійсненню лайв-ставок по змаганнях з волейболу. Такі на відміну від укладення парі до турніру, надають можливістю відігратися. Перед тим, як спробувати вдачу в цьому виді спорту рекомендовано переглянути ставки на волейбол стратегії.

Прогнози на матчі волейбол Україна можуть стати у пригоді гравцям під час обрання тактики для змагання. Проте повністю покладатися на думку експертів не потрібно. Адже вона здійснена до початку матчу, в якому можуть відбутися певні зміни.

Багато гравців вдаються по допомогу до професійних каперів, оскільки саме вони надають стовідсоткову гарантію щодо виграшу ставки на волейбол в лайві. Але якщо клієнт має бажання не лише отримати виграш, а й перевірити аналітичні можливості свого розуму, то існує багато джерел для детального вивчення кожної стратегії. У вільному доступі публікуються значущі зміни у турнірах з волейболу, що допоможе зважити можливості команд.